האם ידעתם שעיצוב האתר משפיע על לקוחות פוטנציאליים לתפוס את המותג שלכם בצורה מסוימת? העדפת הצרכנים לערוך קניות ברשת ממשיכה לגדול, אך התחרות על הרווחים המקוונים קשה. אתם רוצים לנצל את כל הטריקים כדי לשכנע את המבקרים באתר שלכם שיש לכם את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלהם. הכלי החשוב שיש לכל עסק הוא אתר האינטרנט שלו. סגנון עיצוב האתר משפיע באופן משמעותי על התנהגותו של הגולש בעת קבלת החלטת רכישה.
אמנות השכנוע הדיגיטלית
כפי שהתגלה על ידי קבוצת חוקרים, אפילו שינויי עיצוב קטנים כמו צבע רקע ותמונות יכולים להשפיע על הבחירות של הגולשים. נראה כי התופעה חסינה מרמת המומחיות של הגולש, שכן טירונים ומומחים כאחד הושפעו על ידי הבחירות העיצוביות ששימשו במחקר.
בואו נבחן כיצד תוכלו להשתמש בעיצוב האתר כדי להשפיע על התנהגות הצרכנים לטובתכם.

צרו עיצוב אתר מקצועי

אתר מעוצב בצורה גרועה יכול לאכזב אפילו אם התוכן הוא הטוב ביותר
במילים פשוטות, אתם צריכים לעשות רושם ראשוני מצוין, כי אתם לא תקבלו הזדמנות שנייה. כל עיצוב האתר משפיע על לקוחות פוטנציאליים ואתם לא רוצים להוסיף לבלבול שלהם עם יותר מדי דברים להסתכל עליהם.

עיצוב האתר שלכם חייב להיראות טוב בכל המכשירים

גוגל שמה דגש רב על נראות רספונסיבית של האתר, ומסיבה טובה. חלק ניכר מהמבקרים שלכם יצפו באתר ממכשיר נייד. אם האתר לא מותאם לנייד, המבקרים יחליטו במהירות להמשיך הלאה לאתר אחר.

תהיו ייחודיים

הימנעו מקלישאות – מה אם המבקרים שלך חווים את אותו תוכן ישן ומעייף שראו עשרות פעמים אחרות? הם יאבדו במהירות עניין באתר שלכם. שימו לב שהתוכן מקורי ומעניין כדי לשמור על תשומת הלב של הקוראים שלכם.

צרו קריאה לפעולה

לעולם אל תשאירו את הקורא שלכם בספק לגבי מה שאתם רוצה שיעשו בהמשך. ספקו קריאות לפעולה בנקודות מפתח בכל האתר, כך שלא ניתן להחמיץ אותם. צבע כפתור הקריאה לפעולה חשוב גם!

צרו הצעה בעלת ערך

אתם רוצים את המבקרים שלם בצד שלכם מהרגע שהם נוחתים בדף שלכם. השתמשו בכתיבה מקצועית.
אופטימיזציה טובה למנועי החיפוש (קידום אורגני) תביא מבקרים לאתר שלכם בוודאות. אבל ברגע שהם שם, אתה תרצו להבטיח שהשתמשתם בבחירות עיצוב חכמות כדי לכוון אותם לתוצאה הרצויה ביותר. אם אתם לא מצליחים לעמוד בציפיות הקוראים שלך, הם יעזבו את האתר שלכם ולעולם לא ישובו.

אלה הטיפים שלי כיצד עיצוב אתרים משפיע על לקוחות פוטנציאליים לבצע רכישה באתר.

מזמנים לצפות בהרצאה על הדרכה קידום אורגני בגוגל במתנה.

הישארו מעודכנים

החברים שלנו מקבלים הטבות בלעדיות ועדכונים  ישירות לתיבת המייל שלהם