ייעוץ כלכלת המשפחה חשוב מאוד לניהול טוב יותר של הכסף שלכם

“לאן כל הכסף שלי הולך?”

משפחות צעירות בדרך כלל נמצאות בשלב הכספי הקשה ביותר של החיים, בדרך כלל הכנסה אחת, טיפול בילדים ושכר לימוד, תשלומי משכנתא וחשבונות יקרים. ייעוץ לכלכת המשפחה יעזור לכם להשתלט על הכספים שלכם, להבין לאן הכסף שלכם הולך, לקבוע תקציבים מציאותיים ולפתח הרגלים טובים. על ידי הימנעות מהחלטות כלכליות גרועות בשלב זה תוכלו לכלכל את המשפחה שלכם בצורה בטוחה יותר.

לשלם את המשכנתא  מוקדם יותר

לצאת מהחובות הוא אחד התחושות המדהימות ביותר שתחוו אי פעם. זה משחרר כל כך הרבה כסף שיעזור לכם לבנות חיים טובים יותר למשפחה שלכם. אם אתם רוצה לצאת מהחובות מהר יותר, יועץ לכלכלת המשפחה יראה לכם את מבנה החובות שלכם, יעזור לכם לתקצב את התשלומים וילמד אתכם את הטריקים שהבנקים משתמשים בהם כדי לעזור לכם לצאת ממלכודות החובות.

עזרה בהשגת המטרות מוקדם יותר

קיום יעדים כתובים ותכנית צעד אחר צעד להשגתם היא הדרך המוכחת להשיג תוצאות גדולות יותר. אם אתם רוצים להשיג את המטרות שלכם מוקדם יותר, היפגשו עם יועץ לכלכלת המשפחה.

יועץ לכלכלת המשפחה יעצור ממך לקבל החלטות כלכליות גרועות

ראינו יותר מדי פעמים כיצד החלטה כלכלית גרועה אחת יכולה למחוק חיים שלמים של חסכונות והחלטות טובות. תכנון פיננסי יכול לעזור להפחית את הרגש מההחלטות ולהבטיח כי נעשה תהליך החלטה מחמיר לפני שמסתכנים בכסף שהרווחתם קשה. קל יותר להפחית את הסיכון לקבלת החלטה רעה מאשר הצורך לבחור את ההחלטה הטובה ביותר כדי להפוך אתכם לעשירים.

השקעת ביעילות

ריבית מורכבת היא הפלא השמיני בעולם על פי וורן באפט (המשקיע הטוב בעולם). עכשיו שיש לכם קצת חסכון או הון עצמי, הקפדה על אסטרטגיית השקעה שקולה היא מאוד חשובה.  יועץ כלכלת המשפחה ילמד אותך על השקעות, יעבוד אתכם על המבנה הטוב ביותר להשקעות ביעילות, יעזור לכם להפחית את הסיכון, ידון אתכם על תהליכים שליליים וחיוביים ולוודא שאתם לא נופל על טעויות ההשקעה הנפוצות.

חיסכון לעתיד ילדיכם

עזרה לילדים היא בראש סדר העדיפויות הגבוה ביותר של מרבית ההורים. בין אם אתם רוצה לחסוך כדי לשלם עבור הוצאות החינוך או להתחיל להשקיע כדי לקנות להם המכונית הראשונה שלהם או לעזרה עבור הבית שלהם, יועץ כלכלת המשפחה יכול להבטיח שאתם משקיעים מספיק ומשקיעים נכון כדי לעמוד ביעדים שלכם.

הגנה על עתידה הכלכלי של המשפחה

למרות מה שאנשים רבים אומרים שהבית שלך הינו הנכס הגדול ביותר שלכם, היכולת שלכם להרוויח הכנסה היא הנכס החשוב ביותר שלכם.  מה יקרה אם מחלה או פציעה היו מפסיקים את היכולת לעבוד? כיצד הייתה המשפחה שלכם מתמודדת ומרשה לעצמה לכסות את המשכנתא במקרה של פטירה או לעולם לא תוכלו לעבוד שוב? כיצד הייתם מכסים עלויות רפואיות בזמן שהחשבונות ימשיכו להיכנס? יועץ כלכלת המשפחה יעבוד אתכם על בניית אסטרטגיית ביטוח יעילה במס שתתאים לצרכים ולתקציב שלך.

לסיכום: יועצי כלכלת המשפחה יוודאו שאתם בדרך הנכונה
תמיד טוב לקבל חוות דעת שנייה על ההחלטות הפיננסיות שלכם ושיש לכם מישהו שיוכל לעקוב אחריכם כאשר הדברים נעשים קשים (או מפתים). 

מוזמנים לקורס

כלכלת המשפחה – להיכנס למסגרת לצאת חופשי

 

 

הישארו מעודכנים

החברים שלנו מקבלים הטבות בלעדיות ועדכונים  ישירות לתיבת המייל שלהם