בזכות הקידום המהיר של הטכנולוגיה, למידה אונליין היא חלק מהיצע הקורסים של מוסדות רבים ברחבי העולם. מתעודות, דוקטורטים, לימוד שפות אונליין בעל השפעה וכל מה שביניהם, לימוד ברשת מעולם לא היה כל כך קל!

למידה אונליין, המוצעת על ידי ארגונים ומוסדות מהמובילים בעולם, מציעים לך את כל ההטבות של ללמוד, עם הנוחות הנוספת של חווית למידה המותאמת ללוח הזמנים שלך. עם קורסים הקיימים כמעט בכל נושא, ולוחות זמנים גמישים המתאימים כמעט לכל אורח חיים, התלמידים פונים יותר ויותר ללמידה אונליין כאלטרנטיבה בת קיימא ללימודים בקמפוס. זה יכול לאפשר לך ללמוד בחו”ל מרחוק, אפילו באוניברסיטה שלא במדינתך!

ההתקדמות בתחום הטכנולוגיה מאפשרת כעת לסטודנטים ללמוד באופן מקוון לחלוטין תוך שהם עדיין מקיימים קשרים עם חברי הכיתה, צפייה ב הרצאות אונליין והשתתפות בדיונים ספציפיים לנושא.

בעוד שחלק רואים שהלימודים אונליין דורשים מידה רבה יותר של מוטיבציה עצמית, מוסדות מכירים בכך שתמיכה חינוכית חשובה לא פחות ממשוב מורים, ודואגים מאוד להבטיח שתלמידיהם יקבלו את אותן רמות תמיכה שהיו מקבלים בקמפוסים.

למידה אונליין היא עתיד החינוך, גלו כיצד היא עובדת ומדוע היא יכולה להיות אפשרות הלימוד המושלמת עבורכם!

העובדות והנתונים אודות למידה אונליין

למעלה מ- 6 מיליון סטודנטים לומדים כיום בקורסים אונליין במסגרת תוכניות השכלה גבוהה. כמעט מחצית מכלל הסטודנטים הרשומים לקורסים אונליין לומדים אך ורק באמצעות לימודים מרחוק. 85% מהתלמידים חושבים שלימודים אונליין זהים או טובים יותר מהחוויה המסורתית בכיתת לימוד.

שאלות נפוצות על לימודים אונליין

מהם היתרונות של למידה אונליין?

לימודים אונליין זולים יותר, לוקחים פחות זמן, מאפשר ים למידה בקצב עצמי.

מהם החסרונות של למידה אונליין?

דורשים משמעת עצמית, בידוד.

כיצד להתמודד עם משמעת עצמית?

ניתן לרכוש משמעת עצמית בהדרגה תוך כדי שינוי הרגלים.

הישארו מעודכנים

החברים שלנו מקבלים הטבות בלעדיות ועדכונים  ישירות לתיבת המייל שלהם