אילו שינויים בחינוך האיץ וירוס קורונה? בדרך כלל אנו מדברים על היתרונות החינוכיים שהכשרה אונליין מביאה (למשל, למידה אונליין, למידה מעורבת וכו ‘), אך איננו יכולים לשכוח את היתרונות החברתיים שלה, בהתחשב בשימוש בה במהלך מגיפת הקורונה.

למידה אונליין להבטיח תקינות בחינוך

הכשרה למידה אונליין מועילה מכיוון שהיא נגישה באופן מיידי ומציעה תזמון גמיש. אבל זה מועיל גם מכיוון שהיא מועילה בתקופות משברים כמו היעדרויות בעבודה או מגיפות. אף על פי שהקורונה גרמה לאנשים להישאר בבית במשך תקופה ארוכה, העבודה לא נפסקה במהלך הקורונה. זה נובע בעיקר מהטמעת עבודות במחשב על ידי חברות גדולות וקטנות כאחד. כמו בעבודות, גם עיסוקים חינוכיים לא צריכים להפסיק בגלל המגיפה. זה לא הכרחי, במיוחד מכיוון שיש כלים, כמו מערכות וידיאו, שיכולים להבטיח את המשכיות השיעורים.

מורים יכולים להשתמש בכיתות וירטואליות כדי ללמד מהבית עם כל הכלים הנחוצים העומדים לרשותם. זה הופך את מפגשי האונליין שלהם ליעילים באותה מידה כמו בפעילות המסורתית, ואפילו לטובים יותר מכיוון שהם יכולים להציע מידה רבה של תוכן, אינטראקציה, חיזוק ומשוב בזמן אמת במהלך הפעלות וירטואליות.

הנגיף שהאיץ את השינויים במערכת החינוך

התפשטות הקורונה הביאה לסגירת מוסדות חינוך בכל רחבי העולם. סגירה כזו האיצה את התפתחותן של סביבות הלמידה אונליין בתוך אותם מוסדות כך שהלמידה לא ניזוקה.

מגיפת נגיף הקורונה בדקה את נכונותם של מרכזים להתמודד עם משבר הדורש אמצעים מקוונים ומרוחקים. רבים לא היו מוכנים, אך חשוב לבחון את הסיבות להציע לתלמידים שיעורים אונליין ולא רק בתקופות משבר:

כמה סיבות להציע שיעורים אונליין

סביבות למידה יעילות ביותר

חיזוקים אינטראקטיביים משלימים המאפשרים לתלמידים ללמוד 24/7 בקצב שלהם

גמישות זמנים

זמין בכל מקום, עם חיבור לאינטרנט, תלמידים יכולים להשתתף בשימוש במכשירים שלהם (למשל, מחשבים, טאבלטים וכו ‘)

משוב ישיר של המורים

שיפור הדימוי של המרכז שלך על ידי הצעת פתרונות טכנולוגיים הפותרים בעיות אמיתיות

הישארו מעודכנים

החברים שלנו מקבלים הטבות בלעדיות ועדכונים  ישירות לתיבת המייל שלהם