הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
חינם

השיווק הדיגיטלי האינטנסיבי הביא עמו הזדמנויות עסקיות רבות ולאור המצב (נגיף הקורונה והריחוק החברתי), בעלי העסקים ומנהלים בחברות מחפשים דרכים להגדיל את ההכנסות.

אבל איך עושים זאת? הדרך היא להרחיב את השימוש בכלים השיווקיים הדיגיטליים השונים. שיווק המוני, אוטומטי וישיר ללקוחות הסופיים הוא אחד מהכלים האפקטיביים ביותר. זה יכול להיות ניוזלטר עם דיוור ישיר למייל בשילוב דפי נחיתה, יצירת רשימות תפוצה לוואטסאפ, שליחת מסרון (SMS).

מדוע? כי באמצעות כלים אלה תגיעו ליותר לקוחות, יותר מתעניינים וכך תגדילו את ההכנסות לעסק. כל זאת תוך יצירת אוטומציה בתהליך השיווק ובלחיצת כפתור אחת.

אורית שניאור עזרתי – מומחית בניהול שיווק ופרוייקטים של שיתופי פעולה. בעלת תואר שני M.Sc בתקשורת ותואר שני נוסף MBA במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ ארגוני. משרדי עוסק בהגדלת החשיפה לקהלי היעד לעסקים על ידי בניית האסטרטגיה השיווקית המתאימה למטרות הארגון וצרכיו. במשך 20 שנה אני מלווה חברות במגזר העסקי והחברתי. מכירה היטב את שוק העסקים המתפתח וחווה את אופיים המשתנה של הכלים השיווקיים. כך זוכים העסקים לליווי שיווקי עדכני ומדויק וחשיפה מקסימאלית. עם נסיון מקצועי מצטבר של 20 שנה במגזר העסקי והחברתי, תוך למידה רצופה ומתמשכת של הכלים השיווקיים החדשים, כל לקוח מקבל ליווי אישי. הערך המוסף שיקבל העסק שלך טמון בנסיון עשיר והכרת השוק והתפתחותו. כמנהלת שיווק, ליוויתי חברות בינוניות כמו “אורד” בעת הנפקתה בבורסה של תל אביב; ליוויתי חברות קטנות כמו “אקון טק מזגני מיצובישי” בעת תהליך המיתוג מחדש ובנוסף ניהלתי עבורם קמפיינים מכירתיים ממוקדים; בארגונים חברתיים כמו עמותת “אנפיטק טכנולוגיה למגזר השלישי”, בנוסף לניהול השיווק ניהלתי מערך קורסים והכשרות מקצועיים של “בית הספר של אנפיטק” והובלתי שיתופי פעולה מניבים.

תוכן הקורס

הניוזלטר ככלי שיווק אפקטיבי - הרצאה שהתקיימה בזום מול עשרות בעלי עסקים

הישארו מעודכנים

החברים שלנו מקבלים הטבות בלעדיות ועדכונים  ישירות לתיבת המייל שלהם